fbpx
Poznajmy się!
Autorzy bloga i podcastu Dobra Podroz
Dzięujemy za uwagę: Kasia i Kuba

Podróżujemy razem od dobrych 10 lat

Kasia - podróżnik, UI/UXowiec i graficzka, która trochę już zwiedziła i przejechała na rowerze, nie tylko po GDMBR w USA, Ałtaj i pn w Rosji czy Kubie z Kubą ale ma również na koncie damski zimowy przejazd przez Bałkany do Stambułu.
Wyjeżdżając, stara się mieć jak najbardziej pozytywny wpływ na miejsca, które odwiedza i zaszczepiać u innych odpowiedzialne podróżowanie (#slowtravel). Ostatnio odkryła minimalistyczne podejście do wycieczek rowerowych (#bikepacking), które dały jej w końcu wolność i sprawiły, że pokochała rower jeszcze bardziej. Jest tu głosem rozsądku, który stara się troszkę uporządkować rozchwiane myśli Kuby.

Kuba - podróżnik, fotograf i dziennikarz, ekspert od krajów byłego ZSRR i Bliskiego Wschodu. Zawodowy mówca i #storyteller. W podróżach szuka prawdy, dobra i piękna. Te same wartości próbuje odtworzyć w fotografii. Koncentruje się głównie na ludziach, fotografii ulicznej i reportażu.
Laureat krajowych i światowych nagród fotograficznych, m.in Travel Photographer of The Year, Viva! Photo Awards czy fotograficznego Grand Prix festiwalu Kolosy. Finalista m.in. Sony WPO, Siena Photography Awards. Autor książki „Po Bajkale”, stały współpracownik magazynów i portali podróżniczych, m.in National Geographic Traveler, Magazyn Podróże.
Ambasador marki odzieżowej Aura. Alpinista, w 2016 roku podjął próbę zdobycia drugiego najwyższego niezdobytego szczytu świata. Zimowy jeździec rowerowy, ma na koncie wyprawy m.in. przez zamarznięte jezioro Bajkał i Grenlandię.

Kto jest kim?

Mruszczow

Instastory hero

Kuba Rybicki

naczelny hardcore i mentalny buddysta

Kasia Jadaluk

kreatywny strateg
Podróżnicze opowieści

Dobry podcast o podróżach

nowy odcinek w co drugi wtorek
Posłuchaj
Opowiadamy o pięknych, dobrych i prawdziwych historiach ze świata. Jeżeli lubisz podróże do miejsc których nie ma w folderach turystycznych to dobrze trafiłeś
Instagram feed