fbpx
przewodnik po podlasiu wydmy
przewodnik po Podlasiu - biebrza

Na wschód! Dobry przewodnik po Podlasiu – ebook

Przygotowaliśmy dobry przewodnik po Podlasiu w formie ebooka, bo widzimy jak dużo z Was wybiera się tu w tym roku. Odpowiadamy w nim na pytania: co warto zobaczyć, co i gdzie zjeść oraz oczywiście gdzie pojechać. Ale jest w nim o wiele więcej. Piękne zdjęcia autorstwa Kuby i dużo “mięcha”.

pobierz przewodnik po podlasiu

Dobry przewodnik po Podlasiu ebook
Podlasie to stan umysłu. Nie tylko dlatego, że stąd już blisko na Białoruś, że bimbrem pachnie po lasach, że cuda dzieją się na co dzień, a w lesie można spotkać żubra czy wilka, o pospolitych łosiach czy sarnach nie wspominając. Znamy ten rejon całkiem nieźle. Kasia jest podlasianką z dziada-pradziada, Kuba tylko z pradziada, ale też się liczy. Zjeżdżamy je co roku, natrafiając na coraz to nowe, fajne miejsca. Podzielimy się z Wami tymi ulubionymi.
Przewodnik po podnaniu - co zjesc?
Znajdziecie tu coś dla ducha, ucha, oka i ciała. Bo przecież o kuchni kresowej można napisać (i napisano) wiele tomów. My pokażemy nasze ulubione bary i knajpy, niekoniecznie najbardziej eleganckie, ale na pewno najbardziej autentyczne. Wszystkie polecane Tu miejsca (w tym restauracje i bary) są naszymi sprawdzonymi miejscówkami. Nie ma tu żadnych afiliacji. Samo dobro z serca.

pobierz przewodnik po podlasiu

Przewodnik po Podlasiu: kładki
A jeśli chcielibyście dowiedzieć się o Podlasiu jeszcze więcej to nagraliśmy podcast – znajdziecie go tutaj

Podlasie skrywa nie tylko piękne plenery, ale także ogrom ciekawych historii, super smaczną kuchnię i wiele religii, które nie są tak znane w pozostałych regionach Polski. Oszałamiająca natura daje idealne warunki do slow travel i cieszenia się spokojem.

Szkoda by było przegapić coś, co nie jest tak oczywiste i szeroko opisywane w przewodnikach, Dajemy Wam naszą wiedzę, ludzi, którzy pochodzą stąd i uwielbiają te tereny. Mamy nadzieję, że dzięki naszym opowieściom poznacie Podlasie o wiele lepiej.

Dzięujemy za uwagę: Kasia i Kuba